1. /
  2. Публічна інформація

Публічна інформація

Законодавча база
Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації

Згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації”, відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. 

Відповідно до статті 23 Закону “Про доступ до публічної інформації”, рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

СЕМКІВ Ігор Володимирович    

Заступник директора Департаменту – начальник управління цивільного захисту.  телефон  (0482) 718-94-21

Форми подавання інформаційних запитів
Звіт щодо роботи із зверненнями громадян
Накази директора Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації
Інформація про детальний аналіз діяльності, проведену роботу Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської облдержадміністрації у 2021 році та заплановані заходи на 2022 рік