1. /
  2. Безоплатна правова допомога

Безоплатна правова допомога

Конституція України гарантує кожному право на професійну правничу допомогу, яка в передбачених законом випадках надається безоплатно за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.

Порядок реалізації права на професійну правничу допомогу за рахунок держави визначений Законом України «Про безоплатну правову допомогу» від 02 червня 2011 року № 3460-VI.

Безоплатна первинна правова допомога передбачає консультацію та роз’яснення з правових питань та може бути отримана будь-якою особою, яка перебуває під юрисдикцією України.

Безоплатна вторинна правова допомога передбачає захист та здійснення представництва інтересів визначених законом категоріям осіб в суді.

В Україні встановлено єдиний телефонний номер системи надання безоплатної правової допомоги  0-800-213-103 з посиланням на сайт www.legalaid.gov.ua

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись до управління комунікацій Координаційного центру з надання правової допомоги (м. Київ, телефон 044-486-71-06,  поштова скринька press@legalaid.gov.ua)