Інформаційна кампанія «Готуймося!»
Міністерством розвитку громад та територій України розпочата інформаційна кампанія «Готуймося!», яка спрямована на максимальне інформування громадян про підготовку до опалювального сезону 2022-23, що триває і сьогодні.
Наразі розпочинається другий етап кампанії присвячений підвищенню обізнаності громадян про те, як зменшити теплові витрати в домівках та як діяти, якщо зникне опалення.
З цією метою пропонуємо ознайомитись з практичними порадами: «Як менше витрачати тепло» та «Що вам робити, якщо зникло опалення?».
Зберігайте їх собі та діліться з рідними і друзями.
![](https://guns.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/informacziya-№-1-opalyuvalnyj-sezon.png)
![](https://guns.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/informacziya-№-2-opalyuvalnyj-sezon.png)