1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Оголошення
  5. /
  6. ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ВЕЛИКДЕНЬ,...

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ВЕЛИКДЕНЬ, НА ОДЕЩИНІ, В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Шановні одесити і мешканці Одеської області!

Великдень у 2022 році ми відзначатимемо в умовах воєнного стану. А це означає, що потрібно буде дотримуватися правил безпеки і дотримуватися комендантської години.

Одеська обласна військова адміністрації повідомляє, що з метою дотримання безпеки усіх мешканців міста і області, парафіян та духовенства, розпорядженням Начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, час комендантської години, у Великодню ніч, на території Одеси та Одеської області, встановлюється з 23:00  23 квітня до 05:00 24 квітня.

ЧИ МОЖНА ВІДВІДУВАТИ ХРАМИ У ВЕЛИКОДНЮ НІЧ НА БОГОСЛУЖІННЯ?

Ні! Традиційні нічні богослужіння у храмах будуть проходити за зачиненими дверима виключно за участі духовенства.

У ЯКИЙ ЧАС МОЖНА ВІДВІДУВАТИ ХРАМИ?

Після закінчення комендантської години, починаючи з 5 ранку, але необхідно врахувати час на дорогу до храму не порушуючи комендантську годину.

ЯК БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ОБРЯД ОСВЯЧЕННЯ ЇЖІ НА ВЕЛИКДЕНЬ?

Обряд освячення їжі, на Великдень в храмах, має здійснюватися також без масового скупчення людей, виключно з дотриманням правил безпеки. Радимо не збиратись в групи навіть якщо ви завітаєте до храмів, мати при собі паспорт, для дітей свідоцтво про народження та з розумінням ставитися до можливих перевірок.

Одеська обласна військова адміністрації рекомендує священнослужителям релігійних парафій міста та області, завершити освячення до 13.00.

ЯКЩО ПОВІТРЯНА ТРИВОГА?

Якщо під час богослужінь буде тривога і загроза ракетних ударів, то представники храмів зобов’язані попросити людей перейти в найближчі укриття.

На Великдень буде посилено патрулювання вулиць правоохоронцями та силами Національної гвардії.

Ще раз просимо Вас, шановні одесити та мешканці області, бути обережними, і за можливості, провести свято вдома. Але якщо ви все – таки вирішите відвідати церкву – ретельно продумайте свій шлях і розрахуйте час на дорогу туди та назад.

І нагадуємо, що з 24 квітня й надалі час комендантської години, на території Одеси та Одеської області, встановлюється з 22:00 до 05:00.

Шановні земляки, воїни Збройних Сил України, кожного дня ризикують життями заради вашої безпеки. Не варто нехтувати цією жертвою! Великдень перш не лише у церкві, а перш за все у наших серцях!