1. /
  2. Новини
  3. /
  4. Новини
  5. /
  6. ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ «ІНФОРМАЦІЙНА...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ «ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА «CUSTODY RECORDS» відбулась у Роздільнянському районі

За дорученням начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера 8 червня 2023 року перший заступник голови Одеської ОДА Борис Волошенков разом з начальником ГУНП в Одеській області Іваном Жуком та начальником Роздільнянської РВА Сергієм Приходьком взяли участь у презентації пілотного проєкту «Інформаційна система «Custody Records». В Одеській області Роздільнянський районний відділ поліції – це перший територіальний підрозділ поліції, в якому втілено проєкт.

«Інформаційна система «Custody Records» – це один з кроків впровадження європейських стандартів захисту прав людини в поліцейській діяльності.

Кожен етап роботи із затриманим фіксуватиметься на відео, що дозволить створити безпечне середовище і для громадян, і для поліцейських.

«Впровадження зазначеної системи дозволить забезпечити гарантії базових прав затриманих, зменшити ризики виникнення конфліктних ситуацій та унеможливити безпідставні звинувачення поліцейських, а крім того, ще раз підтверджує незмінність курсу України на зближення з Європейським Союзом, адже реформи, що сьогодні проводяться, грунтуються на 6 базових цінностях Євросоюзу – повазі до людської гідності, свободі, демократії, рівності, верховенстві права, повазі до прав людини», – зазначив Борис Волошенков, висловивши переконання в ефективності такого проєкту.